chrome firefox opera safari iexplorer

Спортивна громадськість проти ліквідації Міністерства молоді і спорту

21 вересня 2015 о 10:21

Виконком НОКу підготував звернення до Президента, Уряду та Верховної Ради з пропозицією максимально забезпечити фінансування усіх програм, що передбачають підготовку наших команд до Літньої та Зимової Олімпіади, що відбудуться, відповідно, в серпні 2016 року та у 2018 році.

Про це повідомив ініціатор звернення, Віце-президент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко.

Він наголосив, що виконком НОКу також вважає, що важливу роль у підготовці до Олімпіади, окрім Національного олімпійського комітету повинне відігравати і Міністерство молоді і спорту, а тому НОК не підтримує ідею можливого об’єднання цього міністерства з іншими та створення спеціального уповноваженого органу.

«Високопосадовці, які намагаються зекономити гроші не там, де треба, свого часу переконали президента Януковича і передали у відання міністерства Табачника питання сім’ї, молоді і спорту, чим поставили під загрозу реалізацію низки державних програм. В результаті ця ідея була визнана хибною навіть попередньою владою, і діяльність Міністерства молоді та спорту була відновлена. Нині знову обговорюється ідея «фантастичної» економії бюджетних коштів при ліквідації Мінмолодьспорту та об’єднанні його з іншими відомствами. Цілком зрозуміло, якщо треба зекономити кошти, то необхідно оптимізувати роботу цього та інших міністерств, а не позбавляти можливості на державному рівні проводити політику в сфері підтримки фізичної культури, масового спорту, патріотичного виховання молоді тощо», – переконаний віце-президент НОКу.

Тим більше, зауважує він, якщо така реорганізація відбудеться, то це взагалі поставить під загрозу підготовку до міжнародних змагань, оскільки довший період не існуватиме жодної юридичної структури, яка би могла здійснювати державне фінансування підготовки спортсменів до олімпіад.

«Така позиція – не лише виконкому Національного олімпійського комітету, а і в цілому спортивної громадськості України», – підсумував Микола Томенко.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути