chrome firefox opera safari iexplorer

4 грудня в Музей Івана Гончара відбудеться благодійний аукціон картин «Мистецтво заради життя»

02 грудня 2015 о 11:16

4 грудня 2015 року о 18 годині в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) відбудеться благодійний аукціон картин – написаних бійцями у військових госпіталях – “Мистецтво заради життя”.

Напередодні Дня збройних сил України, відбудеться благодійний проект «Мистецтво заради життя», започаткований некомерційними організаціями, які створені учасниками бойових дій, та опікуються долями військовослужбовців України після повернення у мирне життя.
Врятувати життя іншої людини, завжди вважалось благодійною та поважною справою, тому підтримати героїв, що отримали важкі поранення на Сході України шляхом участі в проекті, є можливість спасти ще один світ. Благодійний проект «Мистецтво рятує життя» має на меті створення актуального культурного контексту для підтримки тих, кому вкрай необхідна допомога, та запрошує на аукціон художніх картин написаних бійцями у військових госпіталях.
Кошти зібрані на аукціоні художніх робіт, будуть передані 7 бійцям із різних батальйонів, які отримали складні поранення та ураження, і зараз потребують термінової медичної допомоги. Покупці картин, окрім виставлених лотів, отримають свідоцтва «Рятівник Героя».
Організатори аукціону забезпечують усіх осіб, які бажають прийняти в ньому участь, можливість ознайомитись з інформацією про бійців, яким необхідне лікування, виставленими лотами та правилами проведення аукціонних торгів на сторінці facebook та у друкованих буклетах для присутніх благодійної програми.

У програмі беруть участь:
— заслужений артист України, активіст українського культурного опору Тарас Компаніченко;
— лауреат міжнародних конкурсів вокалістів Тетяна Асадча;
— заслужена артистка України Леся Горова;
— актриса театру та кіно Алла Загинайко;
— письменниця, автор книги та п’єси про Іловайську трагедію, Марія Старожицька;
— ініціатор та організатор проекту «Мистецький спецназ» Зоя Ружин;
— володарі І премії Міжнародного конкурсу «Париж скликає друзів» (Франція) Адріана та Мідея Наруцькі;
— вокальний секстет VocOUT;
— гурт «Буття»;
— лауреат фестивалів української пісні Неля Франчук;
— театральний колектив пантоміми «Карамель» та інші

Гості заходу громадські діячі, українські виконавці, меценати.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Український кризовий медіа-центр
вул. Хрещатик, 2 «Український дім», м. Київ

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути