chrome firefox opera safari iexplorer

Де сьогодні дивитися матч «Шахтар» — «Шальке»

18 лютого 2016 о 15:27

Сьогодні, 18 лютого, донецький «Шахтар» проведе матч в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького «Шальке» у Львові.

Команда Мірчі Луческу відкриє другу частину футбольного сезону для України поєдинком в єврокубках, повідомляє DT.UA.

«Гірники» намагалися набрати ігрову форму з допомогою великої кількості товариських поєдинків, у тому числі на зборах в США та Іспанії, проте «Шальке» все одно має в цьому плані перевагу, адже чемпіонат Німеччини проходить без великої зимової паузи. Крім того, у «Шахтаря» є кадрові проблеми, адже на поле не зможуть вийти Бернард, Дентіньо, Азеведо і Фред.

Найбільш серйозною проблемою українців стане відсутність головної зірки — Алекса Тейшейри. Бразильський бомбардир цієї зими був проданий в китайський «Цзянсу Сунін».

Підопічні Андре Брайтенрайтера йдуть на 5 місці в Бундеслізі, а в останньому турі поступилися «Майнцу» (1:2). При цьому у німців також є кадрові втрати — у Львові не зіграють Настасіч, Утіда, Хегер, Ді Санто і Хеведес. Гельзенкірхенці є учасниками групового етапу Ліги Європи, посівши у квартеті зі «Спартою», «Астерасом» і АПОЕЛем перше місце. При цьому німці пропустили три м'ячі, а забили 15 — в середньому по 2,5 гола за гру.

«Шахтар» — «Шальке» Четвер, 18 лютого, Львів, «Арена Львів» 22:05. Пряма трансляція на телеканалах «Україна» і «Футбол 1».

Орієнтовні склади: «Шахтар»: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос, Тайсон, Коваленко, Гладкий «Шальке»: Ферманн, Кайсара, Матіп, Нойштедтер, Колашинац, Горетцка, Гайс, Сані, Мейер, Чупо-Мотінг, Хунтелаар Арбітр — Хюсейін Гечек (Туреччина).

Нагадаємо, що букмекери вважають «Шахтар» фаворитом домашньої зустрічі — на перемогу «гірників» можна поставити з коефіцієнтом 2,30, на нічию — 3,30, тоді як перемога німецького клубу оцінюється коефіцієнтом 3,10.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути