chrome firefox opera safari iexplorer

Коли очікувати другу хвилю грипу

02 лютого 2016 о 13:00
В Міністерстві охорони здоров'я очікують, що невдовзі в Україні розпочнеться друга хвиля грипу, однак сподіваються, що вона не буде настільки масова.

Ранньої весни варто очікувати нової хвилі захворюваності на грип. Про це заявив міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на Інтерфакс.

На запитання журналістів, чи варто чекати в лютому нового сплеску епідемії, міністр сказав: «Так, ми чекаємо, але я сподіваюся, що не буде такої масштабності».

«Загалом, сезонність грипу така, що перша хвиля – це до кінця року, останні кілька тижнів плюс перші дві-три тижні нового року, і потім друга така хвиля – це рання весна», — пояснив він.

Квіташвілі також підтвердив, що захворюваність серед українських школярів нині знизилася завдяки введеному карантину.

Як відомо, у вівторок Міністерство охорони здоров’я констатувало в Україні епідемію грипу.

Епідеміологічний поріг перевищено в 18 областях, при цьому в 11 областях епідпоріг перевищено на 50%. У Львові 27 січня було оголошено про початок карантину у школах до 2 лютого.

Загалом від початку епідсезону 2015—2016 року захворюваності на грип та ГРЗ на Львівщині захворіло понад 175 тисяч осіб. За 28 січня у Львові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 1729 осіб. За весь час діагностовано 6 летальних випадків від грипу А(N1H1).

Джерело: Твоє місто
Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...