chrome firefox opera safari iexplorer

На Західній Україні розпочинається один з найбільших музичних конкурсів

29 лютого 2016 о 16:30

У Тернополі вже 4 роки поспіль проводиться «Koza Music Battle», що вважається найбільшим у Західній Україні музичним конкурсом серед молодих гуртів. Учасниками мистецького заходу можуть бути колективи, які грають не більше трьох років і мають мінімум 20 хвилин програми власної творчості. Цьогоріч заяви подали 97 гуртів з усієї України.

«Із них було відібрано 32 групи. Вони будуть змагатися у чвертьфіналах. На кожну групу виділяється по 20 хвилин. У тиждень відбудеться один чвертьфінал. На кожному концерті виступають по 4 гурти, з них по одному виходять у півфінал. Далі переможці продовжують боротьбу у півфіналах і фіналі. В кінці травня це все завершиться. Стартував мистецький захід 25 лютого. У перших батлах переміг гурт із Івано-Франківська «Fifty/Fifty», – каже організатор «Koza Music Battle» Ярослав Качмарський. – «Суддівська колегія складається з видатних музичних діячів. Вони оцінують виступи молодих груп. У нас є певні критерії оцінювання виступів: драйвовість – ми очікуємо, щоб група запалювала слухачів, щоб була інтеракція, оплески. Другий важливий критерій – оригінальність. Бо, коли прослуховував 97 груп, які подали заяви, оригінальних серед них було небагато. Далі – зіграність і майстерність, тобто творчість має бути добре подана і треба майстерно грати. Ще один критерій – артистичність і подача. Це як артист поводиться на сцені, як він подає зовнішнім образом і поведінкою свою творчість. П’ятий критерій, який ми ввели минулого року, – це перспективність».

До 13 квітня заплановано провести загалом 8 чвертьфіналів. Вхід – вільний. А переможець фіналу музичних батлів отримає подарунок – студійний запис трьох пісень, 3 000 гривень і виступ на фестивалі «Файне місто».

Джерело: День
Розділи: Новини культури

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі