chrome firefox opera safari iexplorer

Українцям покажуть Тору в малюнках

23 лютого 2016 о 09:49

25 лютого відбудеться відкриття виставки «Жидівське мистецтво на теренах України. Тора в малюнках Євгена Ройтмана» в Музеї історії Києва.

До експозиції увійдуть картини з серії «Тора» київського художника Євгена Ройтмана, які відображають відомі сюжети з Біблії.

Художник демонструє важливість священної Тори для євреїв, завдяки якій їм вдавалося пережити складні часи в історії їхнього народу. Ройтман проводить паралель із ситуацією в сучасній Україні, пропонуючи знайти подібну точку опори.

На виставці також будуть представлені роботи різних періодів митця.

Євген Ройтман – художник і поет з Києва. Його картини знаходяться в приватних колекціях України, Америки та Ізраїля.

Нагадаємо, що з 23 лютого в Музеї історії Києва також триватиме виставка Олександра Сухоліта «Ікона».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

27 березня

Інші дати
Народився Іван Чиженко
(1916, с.Козин, Київська область – 2004) – український вчений у галузі електротехніки, доктор технічних наук. Створив наукову школу в галузі вентильно-перетворювальної техніки.
Розгорнути

Новини Дивитися всі