chrome firefox opera safari iexplorer

Нинішній владі залишилось заборонити ще й політичні анекдоти, — Томенко

18 квітня 2016 о 17:22

Так лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко відреагував на ініціативу депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського про запровадження кримінальної відповідальності за поширення неправдивої інформації (наклеп).

Микола Томенко нагадав, що цей закон усіляко намагалися провести в часи Кучми, а у часи Януковича таку законодавчу ініціативу намагався реалізувати у 2012 році депутат від Партії регіонів Віталій Журавський. Законопроект про наклеп, що був прийнятий тодішньою парламентською більшістю у першому читанні, викликав масове обурення журналістів та громадськості, і пізніше голосування за цей закон було скасоване постановою ВР. Крім того, прийняття проекту закону про наклеп спричинило негативну реакцію і серед міжнародних організацій: засудили ухвалення законопроекту у першому читанні ОБСЄ, Рада Європи, Єврокомісія, «Freedom House», Міжнародна і Європейська федерації журналістів та ін.

«І тепер раптом після Революції гідності одне з «облич нової влади» хоче карати за так званий наклеп!.. Я разом із журналістами не допустив цього в часи Кучми і в часи Януковича. Нині, виявляється, все «по-новому»: і Погоджувальну раду планують не транслювати в прямому ефірі, і за наклеп карати! До речі, враховуючи нинішню ситуацію з «чесністю» та «справедливістю» нашої судової системи можна лише уявити, як насправді працюватиме закон про наклеп! Залишається нинішній владі ще й політичні анекдоти заборонити!», – зауважив політик.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...