chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Справжній майдан говорив мовою гімну України, нинішній – російським матом

08 серпня 2014 о 13:12

Радник Президента України, народний депутат Микола Томенко виступаючи на Рівненській обласній державній телерадіокомпанії прокоментував ситуацію, яка склалася довкола так званого майдану: «Якщо популярно продемонструвати різницю між справжнім Майданом і нинішнім, то можна сказати наступним чином : мовою спілкування на справжньому Майдані був гімн України, а на нинішньому – російський мат».

На його думку, серйозною загрозою для єдності України є не лише терористи, «путінці» чи «кадирівці», а й спроба відкрити другий чи третій фронти всередині України.

«Спроба створити штучні конфлікти в Києві чи інших містах України нібито «справжніми революціонерами» є не просто небезпечним явищем, а може призвести до трагічних наслідків. Воювати всередині України проти України означає воювати на стороні Путіна», – наголосив Микола Томенко

Він переконаний, що українці, які готові проявити героїзм зараз захищають Україну у зоні АТО, працюють волонтерами або фінансово допомагають українській армії.

«Сьогодні нам треба зробити все, аби мирним шляхом ліквідувати другий, третій та інші фронти в Україні та мобілізуватися для боротьби на єдиному фронті захисту єдиної Української незалежної держави», – вважає Радник Президента України з гуманітарних питань.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути