chrome firefox opera safari iexplorer

Єдина Помісна Православна Церква – один із головних пріоритетів сучасної України — Микола Томенко

07 серпня 2014 о 15:49

На цьому наголосив Радник Президента України, народний депутат Микола Томенко виступаючи в Національному університеті «Острозька академія».

Він звернув увагу на те, що останнім часом у суспільстві розхожою була думка про те, що в країні за часів попередньої влади не було державної гуманітарної політики. Це не відповідає дійсності. Насправді була серйозна державна гуманітарна політика, але ця політика була політикою Росії і проти України. Відповідно українська влада використовуючи місцеві та бюджетні кошти, зароблені українськими громадянами інвестувала їх в те, щоб пропагувати політику «Путіна-Кирила» стосовно штучності української держави, її мови, історії та культури.

«Наразі мова йде не про формальне визначення державної гуманітарної політики, а про абсолютно іншу функцію та ідеологію цієї політики»,- переконаний радник Президента України з гуманітарних питань

Серед головних пріоритетів Микола Томенко називає створення Єдиної Помісної Православної Церкви: «Сьогодні знаходимось у трагічній ситуації коли велика кількість церков Української Православної Церкви Московського Патріархату, які власне побудовані коштами українців, продовжують бути не лише залежними від Москви та Патріарха Кирила, а фактично знаходяться в системі ідеології держави – агресора по відношенню до України. Тому необхідно зробити все для того, щоб найближчим часом була створена Єдина Помісна Православна Церква, яка стане в основі формування українського світу та не буде залежною від Москви»

Перебуваючи на Рівненщині в рамках реалізації просвітницьких програм фонду “Рідна країна ” голова фонду Микола Томенко презентував свій проект «7 історичних чудес України» у Національному університеті «Острозька академія»

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути