chrome firefox opera safari iexplorer

Українська православна церква створює власний телевізійний канал

26 січня 2013 о 13:39

Народний депутат України Володимир Продівус 24 січня повідомив про передачу Українській Православній Церкві телевізійного каналу (ліцензії на цифрове мовлення).

Створення телевізійного каналу Української Православної Церкви з робочою назвою «Образ» благословив Митрополит Володимир, інформує РІСУ з посиланням на сайт «Православіє в Україні».

Коментуючи подію, прот. Георгій Коваленко заявив: «Для нас це дуже несподівано і радісно. Ми маємо досвід створення телевізійних програм і фільмів, але про власний церковний телеканал могли тільки мріяти. Плануємо створити правдивий телевізійний образ нашої Церкви. Бо Церква – це всі ми – священики і віряни, ченці і одружені, дорослі і діти – різні люди, об’єднані єдиною православною вірою. До роботи над каналом плануємо залучити всі телевізійні і творчі сили нашої Церкви, а також надати загальноцерковний ефір для єпархіальних проектів. І вже сьогодні починаємо роботу над концепцією мовлення та ідеями телевізійних проектів. З подякою сприймемо і поради фахівців».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути