chrome firefox opera safari iexplorer

У Ниркові проведуть свято під девізом «Врятуй замок»

07 травня 2016 о 11:39

Сезон фестивалів на території замків Тернопільщини розпочинається. Щодо Черногородського замку в Ниркові, там свято проведуть під гаслом «Врятуй замок».

Про це повідомив голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка під час наради з питань розвитку туризму.

— Ми маємо співпрацю з інвесторами, розглядаємо різні ідеї. Та якщо проекти не спрямовані на збереження рекреаційної зони, включаючи Джуринський водоспад, то ми відмовляємо у реалізації, — каже він.

— Замок становить загрозу для життя туристів, — додає Борис Шипітка. — Конкретних рішень щодо його відновлення немає.

Натомість голова облдержадміністрації Степан Барна переконує, допоки не відвідали усі замки Тернопілля, за кордон на екскурсії не поспішати.

— Багато жителів області не знають про наші замки, — продовжує Степан Барна. — Їх на Тернопільщині 34. Ми маємо почати із особистих поїздок на території цих місць. Кожне свято замку повинне стати анонсом потреб та можливостей, щоб привабити інвесторів і туристів.

Джерело: teren.in.ua

15 червня

Інші дати
Йосип Вітошинський
1838 – український хоровий диригент. У 1870 р. створив у с. Денисові перші в Західній Україні сільську читальню «Просвіти» і селянський хор.
Розгорнути
Народився Іван Миколайчук
(1941, с.Чортория, Чернівецька область - 1987) – українського актора, режисера, сценариста. Зіграв 34 ролі в кіно, написав 9 сценаріїв, та 2 режисерські роботи. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно, аристократом духу, блискучим самородком.
 
«Я не знаю більш національного народного генія, ніж Миколайчук…До нього це був Довженко» (Сергій Параджанов).
Розгорнути