chrome firefox opera safari iexplorer

У Ниркові проведуть свято під девізом «Врятуй замок»

07 травня 2016 о 11:39

Сезон фестивалів на території замків Тернопільщини розпочинається. Щодо Черногородського замку в Ниркові, там свято проведуть під гаслом «Врятуй замок».

Про це повідомив голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка під час наради з питань розвитку туризму.

— Ми маємо співпрацю з інвесторами, розглядаємо різні ідеї. Та якщо проекти не спрямовані на збереження рекреаційної зони, включаючи Джуринський водоспад, то ми відмовляємо у реалізації, — каже він.

— Замок становить загрозу для життя туристів, — додає Борис Шипітка. — Конкретних рішень щодо його відновлення немає.

Натомість голова облдержадміністрації Степан Барна переконує, допоки не відвідали усі замки Тернопілля, за кордон на екскурсії не поспішати.

— Багато жителів області не знають про наші замки, — продовжує Степан Барна. — Їх на Тернопільщині 34. Ми маємо почати із особистих поїздок на території цих місць. Кожне свято замку повинне стати анонсом потреб та можливостей, щоб привабити інвесторів і туристів.

Джерело: teren.in.ua

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути