chrome firefox opera safari iexplorer

У Ниркові проведуть свято під девізом «Врятуй замок»

07 травня 2016 о 11:39

Сезон фестивалів на території замків Тернопільщини розпочинається. Щодо Черногородського замку в Ниркові, там свято проведуть під гаслом «Врятуй замок».

Про це повідомив голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка під час наради з питань розвитку туризму.

— Ми маємо співпрацю з інвесторами, розглядаємо різні ідеї. Та якщо проекти не спрямовані на збереження рекреаційної зони, включаючи Джуринський водоспад, то ми відмовляємо у реалізації, — каже він.

— Замок становить загрозу для життя туристів, — додає Борис Шипітка. — Конкретних рішень щодо його відновлення немає.

Натомість голова облдержадміністрації Степан Барна переконує, допоки не відвідали усі замки Тернопілля, за кордон на екскурсії не поспішати.

— Багато жителів області не знають про наші замки, — продовжує Степан Барна. — Їх на Тернопільщині 34. Ми маємо почати із особистих поїздок на території цих місць. Кожне свято замку повинне стати анонсом потреб та можливостей, щоб привабити інвесторів і туристів.

Джерело: teren.in.ua

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути