chrome firefox opera safari iexplorer

У Ниркові проведуть свято під девізом «Врятуй замок»

07 травня 2016 о 11:39

Сезон фестивалів на території замків Тернопільщини розпочинається. Щодо Черногородського замку в Ниркові, там свято проведуть під гаслом «Врятуй замок».

Про це повідомив голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка під час наради з питань розвитку туризму.

— Ми маємо співпрацю з інвесторами, розглядаємо різні ідеї. Та якщо проекти не спрямовані на збереження рекреаційної зони, включаючи Джуринський водоспад, то ми відмовляємо у реалізації, — каже він.

— Замок становить загрозу для життя туристів, — додає Борис Шипітка. — Конкретних рішень щодо його відновлення немає.

Натомість голова облдержадміністрації Степан Барна переконує, допоки не відвідали усі замки Тернопілля, за кордон на екскурсії не поспішати.

— Багато жителів області не знають про наші замки, — продовжує Степан Барна. — Їх на Тернопільщині 34. Ми маємо почати із особистих поїздок на території цих місць. Кожне свято замку повинне стати анонсом потреб та можливостей, щоб привабити інвесторів і туристів.

Джерело: teren.in.ua

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути