chrome firefox opera safari iexplorer

Грошові забобони українців

22 червня 2016 о 23:33

Більшість сучасних грошових забобонів стосується саме гаманця і його вмісту. Наприклад, гаманець нібито має бути червоного або золотого кольору. Чоловікам підійде портмоне з червоним або золотим внутрішнім оздобленням або хоча б смужкою такого кольору.

Ще, щоб водилися гроші, необхідно носити в гаманці певним чином складену купюру номіналом один долар. При цьому валюту повинна подарувати людина більшого достатку.

Також у гаманці має лежати залізна гривня. Бажано, щоб це монета була з якоюсь особливою історією або випущена малим тиражем.

У гаманці при цьому має бути ідеальний порядок. Купюри необхідно розкладати суворо по номіналу. Великі з великими, а дрібні з дрібними. Всі вони крім того повинні лежати лицьовою стороною на схід.

Бажано старатися витрачати дрібні гроші, щоб у гаманці були лише великі купюри — вони, за повір'ям, і притягуватимуть великі доходи.

Зарплату ніколи не можна витрачати в перший день, треба, щоб вона переночувала в гаманці (у сучасних реаліях — на картці). При цьому забобонні люди уважно стежать, якими купюрами видають заробітну плату бухгалтер або банкомат — якщо новими і такими, що шурхотять, то це обіцяє надбавку до заробітної плати.

За жодних умов не можна позичати після заходу сонця. Взагалі краще не виносити гроші з будинку після заходу. Так що робити покупки краще вдень. Не можна також позичати у понеділок. Краще взагалі не проводити жодних грошових операцій у перший день тижня. А ось брати в борг не варто у вівторок, тому що віддавати буде важко.

Гроші слід брати правою рукою, а віддавати лівою.

В Україні вважається, що якщо знайшов гроші, то варто їх підібрати. Якщо знайдена монета з дефектом, то вона обіцяє щастя. Втім, японці навпаки ніколи не піднімуть чужі гроші на дорозі. В Японії це означає, що якщо ви взяли легкий подарунок від долі, вона забере у вас щось набагато цінніше.

Хоча в Україні до знайдених грошей теж упереджене ставлення. Так що якщо гроші були отримані легким шляхом, були виграні в лотерею або знайдені, то їх краще не зберігати, а відразу витратити.

А ще враховуйте, що за допомогою грошей та золотих прикрас часто позбавляються від недуг і серйозних проблем. Тому в купюрах може таїтися неприємний енергетичний «доважок». Якщо боїтеся і відчуваєте, що не зможете протистояти негативу, — краще утримайтеся.

Особливо мають насторожувати цінності, які лежать на перехрестях доріг. Класти їх собі в кишеню — недобра прикмета. Є побоювання, що доведеться віддати набагато більше, ніж взяли.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

24 січня

Інші дати
Народився Іван Бутенко
(1854, Херсонщина – 1891) – український оперний співак (бас). Виконавець партій Тараса («Тарас Бульба»), Руслана («Руслан і Людмила»), Пимена («Борис Годунов»), Мефістофеля («Мефістофель») та ін.
Розгорнути
Народився Станіслав Людкевич
(1879, м. Ярослав, Польща - 1979) - український композитор і педагог. Автор кантат і хорових  композицій на твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Максима Рильського.
Розгорнути
Народився Остап Нижанківський
(1863, с.Малі Дідушичі Львівської обл. - 1919) - український композитор, диригент. автор хорових творів, пісень на вірші Т. Шевченка. Засновник і диригент товариства "Боян".
Розгорнути
Народився Юрій Покальчук
(1941, м. Кременець Тернопільської обл. - 2008) - український письменник, перекладач, літературознавець. Автор оповідань, повістей, романів, літературно-критичних праць.
Розгорнути

Новини Дивитися всі