chrome firefox opera safari iexplorer

Кабмін дав 105 млн грн для ремонту мостів на Донеччині

13 липня 2016 о 16:16

У 3-х областях відремонтують мости за 115 млн грн. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів.

Відповідну Постанову КМУ представив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, пише Gazeta.ua з посиланням на УНІАН.

Всього планується відремонтувати 12 мостів у Донецькій, Миколаївській та Івано-Франківській області.

Найбільшу суму — 105 млн грн виділили на обладнання мостів у Донецькій області. Таку суму виділили на 8 проектів у регіоні.

Ще 3 мости за 9 млн грн відремонтують на Миколаївщині. 1 міст за 1 млн грн отримає Івано-Франківщина.

Нагадаємо, 2 липня повідомлялося, що Укравтодор витратить 265 млн на ремонт доріг та мостів Луганщини.

Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути