chrome firefox opera safari iexplorer

На Житомирщині відбудеться фестиваль льону

10 серпня 2016 о 20:05

У Стремигороді Житомирської області 27 серпня пройде всеукраїнський фестиваль льону. Офіційна мета заходу — підтримка, розвиток вирощування льону та виробництва товарів з нього в Україні. Тому на фестивалі відбудеться наукова конференція, присвячена обговоренню проблем та перспектив розвитку галузі льонарства, повідомляє Україна молода.

Окрім цього, заплановано багато цікавих акцій, під час яких запрошені виробники льону та товарів із нього зможуть неформально поспілкуватися, запланувати можливі варіанти спільного розвитку.

Під час фестивалю працюватиме концертний майданчик, де виступатимуть фольклорні та театральні колективи, а на вечір заплановано великий концерт. Також працюватиме ярмарок, де будуть представлені вироби провідних майстрів народного мистецтва і художніх промислів із різних областей України, товари з льону, худо­жня вишивка.

Проходитимуть майстер-класи, в тому числі і кулінарні (приготування страв із льону та олії з льону), дефіле від відомої української дизайнерки, діятиме музей льонарства. Як повідомляє прес-служба УКАБ, на заході заплановано присутність гостей із владних структур, адже основна місія фестивалю: «Повернемо льон — відродимо село!».

Організовує цей, без перебільшення державної важливості захід, депутат Житомирської облради та власниця агрокомпанї «Зоря» Ірина Костюшко.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути