chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в парламенті модні циніки, «рєшали» і клоуни, — Томенко

23 вересня 2016 о 16:04

Лідер Громадського руху «Рідна країна», засновник однойменного Фонду Микола Томенко взяв участь у відкритті ХХІІІ Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича-2016».

Зокрема, під час майстер-класу для учасників фестивалю він на прикладі просвітницьких проектів Фонду «Рідна країна» розповів про важливість та можливість популяризації без державних коштів української культури, традицій, історії, архітектури тощо. Микола Томенко зазначив, що його Фонд активно підтримує цей фестиваль, і всі переможці змагань отримують подарунки від «Рідної країни».

Відповідаючи на запитання молоді, як трапилось, що українському парламенту виявилася не потрібна його допомога як депутата, Микола Томенко відповів, що сьогодні в моді інший характер політичної діяльності.

«Сьогодні більш модні циніки, «рєшали» і клоуни. От коли справа дійде до необхідності, щоб в парламенті була мода на професіоналів та патріотів, тоді, очевидно, набуде актуальності і моя участь в такому парламенті», – зазначив М. Томенко.

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути