chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі запрацював цілодобовий туристичний центр

06 жовтня 2016 о 16:44

Тернопіль ще раз підтвердив своє прагнення стати комфортним для туристів — у місті запрацював перший в Україні цілодобовий туристично-інформаційний центр, повідомляє Україна молода.

Його потрібність організатори пояснюють тим, що велика частина туристів — до слова, за інформацією міськради, цього року їх побувало в Тернополі вже близько 150 тисяч — прибуває та виїжджає рано вранці чи пізно ввечері. У цей час фактично всі заклади або ще, або вже зачинені.

Багато з подорожуючих приїжджають із коротким туром на вихідні без зупинки в готелі, тож досі стикалися з цілою низкою незручностей.

Відтепер же в самому центрі міста є «точка», де їх радо зустрінуть у будь-який час доби і нададуть послуги першої, так би мовити, необхідності. Там можна вирішити питання щодо організованих екскурсій, перекусити і випити кави-чаю, безплатно отримати туристичну карту Тернополя, при­дбати сувеніри тощо.

Як повідомив журналістам директор КП «Туристично-інформаційний центр» Тарас Ковальчук, усі кошти, що надходитимуть від діяльності цього закладу, використовуватимуть, знову ж таки, на розвиток туризму. Також він поділився деякими цікавими для туристів планами на найближче майбутнє, детальніше про які можна буде дізнатися на сайті центру — vse.te.ua (чотирма мовами, до речі).

В цілому ж, як розповів присутній на відкритті центру представник Тернопільської міськ­ради, першочергову увагу у «файному місті» планують надавати розвитку подієвого та релігійного туризму, а ще — задіяти нарешті у цій справі потенціал унікальних тернопільських підземель.

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути