chrome firefox opera safari iexplorer

Вхід до Луцького замку — один із найдешевших в Україні

24 жовтня 2016 о 15:57

Вартість вхідного квитка до замку Любарта становить 10 гривень. Це чи не найменше серед замків України. Відтак, вартість квитка рекомендують підвищити, а заодно – реалізовувати більше «креативних» атракцій для відвідувачів.

Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, повідомляють Волинські новини.

Депутат Наталія Бунда зауважила, що вхід у Луцький замок – чи не найдешевший в Україні. Вхідний квиток вартує 10 гривень, відтак, на її думку, його вартість можна збільшити до 15 гривень.

Директор Державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» Павло Рудецький запевнив, що це не покращить фінансову сторону питання, проте може призвести до того, що зменшиться кількість туристів.

З його слів, останнім часом багато людей приїжджають зі сходу, і в той час, коли одні кажуть, що 10 гривень за вхід до замку — це дешево, то інші переконують, що це – дорого.

Наталія Бунда зауважила, що один і той же замок «продавати» не за 10, а за 15 гривень – безглуздо. Відтак, зауважила, що за додаткові кошти можна організувати в замку додаткові атракції. Для прикладу, запросити духовий оркестр на літній період, або ж організувати бої лицарів в обладунках тощо.

Також депутат зауважила, що замок працює до 19:00. Проте, є туристи, які хочуть побачити його ввечері, тому в літній період, на думку Наталії Бунди, час його роботи слід продовжити до 21:00.

Пані Бунда порекомендувала активніше використовувати в промоції замку луцького Кликуна, якому платять заробітну плату з міського бюджету. Бо нині він, на її думку, відчувається «відчуженим елементом».

У відповідь Павло Рудецький подякував «за лекцію» і зауважив, що хотів би побачити, як Кликун буде виступати перед докторами історичних наук, які приїжджали на наукову конференцію до Луцька.

25 грудня

Інші дати
Народився Григорій Верьовка
(1895, с.Березна, Чернігівська область - 1964) — український композитор і хоровий диригент, педагог. Організатор Українського державного народного хору, його художній керівник і головний диригент (1943 – 1964). 1964 хору присвоєно ім»я Григорія Верьовки.
Розгорнути
Народився Олесь (Олександр) Бердник
(1927, с. Вавилове Херсонської обл. - 2003) - український письменник-фантаст, громадський діяч, правозахисник. Автор книжок "Поза часом і простором", "Шляхи титанів", "Стріла часу", "Серце Всесвіту" та ін.
Розгорнути