chrome firefox opera safari iexplorer

Козацький рок-гурт «Тінь Сонця» вирушив у всеукраїнський тур

02 листопада 2016 о 12:23

Легенда українського козацького року, гурт «Тінь Сонця» вирушив у всеукраїнський тур на підтримку свого нового п'ятого студійного альбому «Буремний край».

Тур проходитиме більше ніж у 20-ти містах України, включаючи міста зони АТО, повідомляють організатори.

unnamed-1«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще, – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк. - І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!»

Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу».

Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»).

Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці.

Перший концерт пройшов у Харкові, фінальний відбудеться у Києві 10 грудня.

«Рідна країна»

28 жовтня

Інші дати
День визволення України від фашистських загарбників
Указ Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року
Розгорнути
Народився Майк (Михайло) Йогансен
(1896, м. Харків - 1937) – український поет. Автор збірок віршів “Д’горі”, “Революція”, “Пролог до комуни”, “Доробок”, «Ясен», та ін.
Непереможні хмари-гори Ломились, падали, росли В архіпелаги неозорі. і птиці линули в імлі. То вчора думка гасла в морі її навіки завезли Все вище,вище,вище д"горі Сереброкрилі кораблі» (Майк Йогансен)
Розгорнути