chrome firefox opera safari iexplorer

Козацький рок-гурт «Тінь Сонця» вирушив у всеукраїнський тур

02 листопада 2016 о 12:23

Легенда українського козацького року, гурт «Тінь Сонця» вирушив у всеукраїнський тур на підтримку свого нового п'ятого студійного альбому «Буремний край».

Тур проходитиме більше ніж у 20-ти містах України, включаючи міста зони АТО, повідомляють організатори.

unnamed-1«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще, – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк. - І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!»

Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу».

Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»).

Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці.

Перший концерт пройшов у Харкові, фінальний відбудеться у Києві 10 грудня.

«Рідна країна»

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути