chrome firefox opera safari iexplorer

На Буковині стартує фестиваль естрадної пісні імені Назарія Яремчука

03 листопада 2016 о 16:07

3 листопада о 18.00 у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться урочисте відкриття фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні ім. Назарія Яремчука.

У програмі – пісні у виконані народної артистки України Валентини Ковальської, заслужених артистів України – Руслани Лоцман, Ірини Стиць, Оксани Никитюк, Василя Данилюка, братів Томіленків та ВІА «Смерічка», повідомляє «Молодий буковинець».

4 листопада об 11.30 у районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться конкурсна програма, під час якої учасники виконуватимуть пісні з репертуару Назарія Яремчука. Потім у Берегометі, Іспасі, Мілієві, Коритному, Карапчеві відбудуться виїзні концерти за участю заслужених артистів України та учасників конкурсу. Водночас у Вижниці в РБНТД о 16.00 свій концерт дадуть учасники музичного гурту «Альтернатива» з м. Кельменці.

5 листопада об 11.30 у районному будинку народної творчості та дозвілля розпочнеться конкурсна програма, а о 16.00 – творчий кіномистецький вечір спомин «Я любив вас усіх…». В рамках якого демонструватимуть уривки з документального фільму «Місія позначена небом». Своїми спогадами про Назарія Яремчука поділяться однокласники, колеги, друзі, відомі люди.

6 листопада гості та учасники фестивалю візьмуть участь в екскурсії улюбленими стежками Назарія Яремчука. А о 15.00 у районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться гала-концерт та нагородження переможців фестивалю.

20 вересня

Інші дати
Наталія Лотоцька 
1938 – театральна актриса. Лауреат Шевченківської премії. Ролі: Пріська («Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка), Хведоска («Дві сім’ї» М. Кропивницького), Поліксена («Кассандра» Лесі Українки) та ін. Ведуча передачі Українського радіо «Від суботи до суботи» (понад 30 років). 
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути