chrome firefox opera safari iexplorer

На Буковині стартує фестиваль естрадної пісні імені Назарія Яремчука

03 листопада 2016 о 16:07

3 листопада о 18.00 у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться урочисте відкриття фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні ім. Назарія Яремчука.

У програмі – пісні у виконані народної артистки України Валентини Ковальської, заслужених артистів України – Руслани Лоцман, Ірини Стиць, Оксани Никитюк, Василя Данилюка, братів Томіленків та ВІА «Смерічка», повідомляє «Молодий буковинець».

4 листопада об 11.30 у районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться конкурсна програма, під час якої учасники виконуватимуть пісні з репертуару Назарія Яремчука. Потім у Берегометі, Іспасі, Мілієві, Коритному, Карапчеві відбудуться виїзні концерти за участю заслужених артистів України та учасників конкурсу. Водночас у Вижниці в РБНТД о 16.00 свій концерт дадуть учасники музичного гурту «Альтернатива» з м. Кельменці.

5 листопада об 11.30 у районному будинку народної творчості та дозвілля розпочнеться конкурсна програма, а о 16.00 – творчий кіномистецький вечір спомин «Я любив вас усіх…». В рамках якого демонструватимуть уривки з документального фільму «Місія позначена небом». Своїми спогадами про Назарія Яремчука поділяться однокласники, колеги, друзі, відомі люди.

6 листопада гості та учасники фестивалю візьмуть участь в екскурсії улюбленими стежками Назарія Яремчука. А о 15.00 у районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться гала-концерт та нагородження переможців фестивалю.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути