chrome firefox opera safari iexplorer

Окрім скандального «оновленого» театру на Подолі будують ще й готель-висотку

29 листопада 2016 о 13:03

У Києві на Андріївському узвозі, поруч зі скандальним театром на Подолі та просто навпроти музею Булгакова почали будівництво багатоповерхового готелю.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила користувач Юлія Нікітіна.

«Крани та інша важка техніка навпроти музею Булгакова – це не фабрика «Юність», яка належить «Еста Холдингу» Ріната Ахметова. Це будівництво веде компанія «Маркон», їхній майданчик прилягає до майданчика «Юності». Будувати планують готель/апартаменти, будівля буде займати всю їхню ділянку повністю», – написала Юлія Нікітіна.

kiev.pravda.com.ua

 kiev.pravda.com.ua

Зауважимо, підготовчі роботи для будівництва готелю «Маркон» розпочав ще в липні 2012 року. Тоді розгорівся скандал щодо знищення дерев на Замковій горі.

kiev.pravda.com.ua

 kiev.pravda.com.ua

Сьогодні на майданчику тривають активні будівельні роботи, повідомив співкоординатор Ради з урбаністики Києва Григорій Мельничук.

«На Андріївському узвозі, 14-16 почались активні будівельні роботи: тут уже виритий котлован і працюють бурові установки зі зведення готелю», – написав Мельничук на сайті «Великий Київ».

Він зазначив, що на узвіз буде виходити чотириповерховий блок в псевдоісторичному стилі.

Також забудовник планує прокласти нову дорогу від Андріївського узвозу до нині тупикового закінчення вулиці Фролівської. Закінчення робіт заплановане на другий квартал 2018 року.

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути