chrome firefox opera safari iexplorer

Окрім скандального «оновленого» театру на Подолі будують ще й готель-висотку

29 листопада 2016 о 13:03

У Києві на Андріївському узвозі, поруч зі скандальним театром на Подолі та просто навпроти музею Булгакова почали будівництво багатоповерхового готелю.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила користувач Юлія Нікітіна.

«Крани та інша важка техніка навпроти музею Булгакова – це не фабрика «Юність», яка належить «Еста Холдингу» Ріната Ахметова. Це будівництво веде компанія «Маркон», їхній майданчик прилягає до майданчика «Юності». Будувати планують готель/апартаменти, будівля буде займати всю їхню ділянку повністю», – написала Юлія Нікітіна.

kiev.pravda.com.ua

 kiev.pravda.com.ua

Зауважимо, підготовчі роботи для будівництва готелю «Маркон» розпочав ще в липні 2012 року. Тоді розгорівся скандал щодо знищення дерев на Замковій горі.

kiev.pravda.com.ua

 kiev.pravda.com.ua

Сьогодні на майданчику тривають активні будівельні роботи, повідомив співкоординатор Ради з урбаністики Києва Григорій Мельничук.

«На Андріївському узвозі, 14-16 почались активні будівельні роботи: тут уже виритий котлован і працюють бурові установки зі зведення готелю», – написав Мельничук на сайті «Великий Київ».

Він зазначив, що на узвіз буде виходити чотириповерховий блок в псевдоісторичному стилі.

Також забудовник планує прокласти нову дорогу від Андріївського узвозу до нині тупикового закінчення вулиці Фролівської. Закінчення робіт заплановане на другий квартал 2018 року.

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

10 грудня

Інші дати
Всесвітній день футболу
У шанувальників футболу всього світу є своє свято - Всесвітній день футболу. Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року.
Розгорнути
День прав людини
Щороку 10 грудня міжнародне співтовариство відзначає День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини.
Розгорнути
Народився Макс Гельман
(1892, м. Одеса - 1979) - український скульптор і педагог. Працював у галузі станкової скульптури. Твори: "Бойова подруга", "Вони не пройдуть", "Проба сталі" , портрет Ф. Нірода.
Розгорнути