chrome firefox opera safari iexplorer

99% Андріївського узвозу вже розпродано

11 квітня 2012 о 17:04

Голова КМДА Олександр Попов заявляє, що 99% землі на Андріївському узвозі належить забудовникам.

Про це повідомляє ICTV.

Експерти Архітектурно-містобудівного комітету заявляють, що не мають повноважень, щоб контролювати стан історичних пам'яток, оскільки ці права забрало Мінкультури, яке з недавніх пір опікується усіма архітектурними питаннями.

Раніше голова Мінкультури Михайло Кулиняк заявив, що на Андріївському узвозі знесли не історичний об'єкт, а будівлю 1978 року, що не має історичної цінності.

Як відомо, цими вихідними на Андріївському узвозі, де триває реконструкція, заявлена як роботи із відновлення інфраструктури та комунікацій, знесли три історичні будівлі.

За словами голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця, на цьому місці планують звести 10-поверховий готель з магазинами та автопарковкою на майже 500 місць.

Ділянку під новий комплекс віддали одній із фірм, яка входить до групи компаній «СКМ» Ріната Ахметова.

Пізніше компанія Ахметова заявила, що відмовляється будувати на Андріївському офісно-торговий комплекс.

Активісти вже збираються у середу о 19.00 принести будівельне сміття під офіс головної компанії Ахметова за адресою Десятинна 3а.

Крім того, у суботу вони організовують великий мітинг.

Дивіться фоторепортаж: «Як вбивають Андріївський узвіз. Замість історичних будинків будуть офіси Ахметова».

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути