chrome firefox opera safari iexplorer

Росія заборонила ввозити українську сіль

02 листопада 2016 о 10:21

Від 1 листопада у Росії офіційно почало діяти ембарго на сіль з України.

Заборона діє у рамках продовольчого ембарго, введеного в серпні 2014 року в відношенні США, України і країн Євросоюзу, пише Україна молода.

До введення ембарго одним з основних імпортерів солі в Росію була Україна. За даними Федеральної митної служби, в 2015 році з України було ввезено 864,2 тисяч тонн солі (49,1% в загальному обсязі імпорту).

Головним постачальником солі в Росії була українська компанія «Артемсіль».

За даними Росстату, виробництво солі в Росії за підсумками минулого року склало 880,6 тисяч тонн (68,1% річного споживання).

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути