chrome firefox opera safari iexplorer

Громадський рух «Рідна країна» продовжує традиції знаменитої «Просвіти»

21 грудня 2016 о 13:01

Одним із важливих напрямків своєї діяльності Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» вважає місію просвітництва — інформування громадян про справжню суспільно-політичну ситуацію в країні, про досягнення і втрати, про гострі й актуальні проблеми нашого життя, а також пропонує шляхи вирішення цих проблем.

«Ми використовуємо досвід історичного товариства «Просвіта», яке в кінці ХІХ – початку ХХ ст. намагалося насамперед через друковану продукцію донести свою позицію і протистояти антиукраїнським силам. Сьогодні, з огляду на те, що медіа, на жаль, служать владі та своїм власникам, донесення правдивої інформації через своєрідні «просвітницькі бюлетені» є важливим для нас», — розповів лідер руху Микола Томенко.

Він поінформував, що у 2016 році «Рідна країна» випустила вже чотири інформаційних бюлетеня. А у грудні побачила світ чергова газета накладом у 400 000 екземплярів, щоб поінформувати передовсім киян та мешканців Київської області про базові проблеми в українському суспільстві.

«Наш громадський рух виконує функцію, якій мусить приділяти увагу держава. Зокрема, у газетах пропагуються українські традиції і свята, подається інформація про історію перейменувань населених пунктів в Україні, про цікаві факти з життя видатних українців, їхні здобутки тощо», — зазначив Микола Томенко.

Так, в останньому, грудневому, випуску газети «Рідна країна» можна дізнатися, чому Чорнобиль не має лякати і як його можна зробити предметом гордості українців, звідки вигулькнула парадоксальна ситуація під антиукраїнським гаслом «БЕЗВІЗ ЗА УМОВИ БЕЗЛІСУ», а також — цікаві факти про Святого Миколая та наші різдвяні традиції.

В електронному варіанті газету можна переглянути ТУТ.

«Рідна країна»

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути