chrome firefox opera safari iexplorer

В Київраді розглянуть петицію щодо знесення нового фасаду театру на Андріївському узвозі

03 січня 2017 о 11:26
Київська міська рада прийняла до розгляду петицію про повернення історичного вигляду Андріївському узвозу та знесення нового фасаду театру.
Про це повідомляє прес-служба Київради.

«Електронна петиція «Повернути історичний вигляд Андріївському узвозу, який є загальним спадком всього українського народу. Знести новий фасад театру та зобов’язати повернути історичний вигляд будинку» набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій», кількість голосів та прийнята до розгляду», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Варто зазначити, що відповідна петиція набрала 10 009 голосів із мінімально необхідних 10 000.

При цьому у прес-службі зазначили, що київський міський голова Віталій Кличко доручив постійним комісіям Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань культури, туризму та інформаційної політики розглянути дану електронну петицію.

Нагадаємо, на сайті Київської міської ради зареєстровано електронну петицію з проханням повернути історичний вигляд Андріївському узвозу, знести новий фасад Київського драматичного театру на Подолі та повернути історичний вигляд будинку.

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути