chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Тимчасові чиновники гірші за крадіїв!

27 березня 2017 о 18:01

В контексті дискусій про кадрову політику в Україні хочу звернути увагу на особливу категорію чиновників – на так звані «корупціогенні посади».

Як з’ясувалося, велика кількість посадовців у «спеціальних» і «делікатних» галузях нашої економіки – працюють у якості тимчасово виконуючих обов’язки.

Отож, нині виконують обовʼязки ГОЛОВНІ в Україні: податківець, геолог, еколог, лісник... Зауважу, що у сфері їхньої відповідальності та інших центральних відомств — сотні держпідприємств теж з тимчасовими керівниками. А якщо додати місцевий рівень влади, то побачимо вже закінчену форму «ТИМЧАСОВИХ» У ВЛАДІ.

Висновок простий і зрозумілий: доки не буде сформовано ВІДПОВІДАЛЬНУ, ПРОФЕСІЙНУ І ПАТРІОТИЧНУ владу, НИНІШНЯ ТИМЧАСОВА і БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА влада «працює», а точніше — ГРАБУЄ країну гірше за крадіїв!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

17 жовтня

Інші дати
17 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів
Розгорнути
Народився Володимир Жаботинський
(1880, м. Одеса – 1940) – єврейський письменник і публіцист, ідеолог та один з лідерів сіоністського руху.
Розгорнути
Народився Яків Головацький
(1814, с. Чепелі, Львівська область – 1888), український лінгвіст, етнограф, фольклорист, поет, священик і педагог. Співзасновник об»єднання «Руська трійця», співавтор збірника «Русалка Дністровая». Найважливіша праця «Народні пісні Галицької і Угорської Русі. кн. 1-4.»
Солоденька рідна мово, Як би-м тя рад вчути! Із глубини серця свого Рад би-м піснь добути. Проспіваю співаночки, Де-но які знаю, Як би-м учув голосочок Із рідного краю. (Яків Головацький)
Розгорнути