chrome firefox opera safari iexplorer

«Народний фронт» як продовжувач справи «матроса Железняка»

15 березня 2017 о 13:11

Нагадаю, був такий собі Железняков – російський матрос, анархіст, в радянській історіографії більш відомий як «матрос Железняк», який під час Жовтневого перевороту 1917 р. своїм загоном розігнав Всеросійські установчі збори, і таким чином відкрив заколотникам-більшовикам на чолі з Леніним шлях для захоплення влади в державі.

Тож хто сьогодні в українському парламенті цей «матрос Железняк», який завів у парламент правоохоронців без згоди ВР?! Невже справа російських більшовиків живе і перемагає серед депутатів-коаліціантів «Народного фронту»?

Отож, сьогодні виникла унікальна ситуація, коли депутати від «Народного фронту» вирішили використати та вдосконалити методи Леніна-Троцького у боротьбі за владу і всупереч чинному законодавству самостійно завели групу поліцейських та військових у сесійну залу парламенту, щоб вони розказали про своє життя.

Першокурснику юридичного факультету відомо, що для потрапляння в будівлю парламенту на пленарне засідання Верховної Ради, а тим більше — для виступу у сесійній залі необхідне відповідне рішення ВР.

Випадки, коли у сесійній залі виступали, скажімо, керівники інших держав, траплялися в історії парламенту, але вони відповідним чином були узгоджені заздалегідь і пройшли необхідну процедуру погодження у ВР. Ця процедура передбачена статтями 5, 6 Регламенту Верховної Ради України, який, нагадаю, є Законом України, обов’язковим для виконання усіма, в тому числі народними депутатами.

А сьогоднішній прецедент, який створили представники команди Яценюка, свідчить про те, що тепле місце в парламенті, депутатський мандат і перебування при владі – це альфа й омега їхнього думання. Тому усвідомлюючи, що партія Яценюка не має жодних шансів знову потрапити до парламенту, вони, очевидно, готові застосовувати всі законні й незаконні методи, щоб зберегтися при владі.

І сьогоднішня історія з анархією від провладної партії в парламенті – чергове тому підтвердження.

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

 

Розділи: Політика

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути