chrome firefox opera safari iexplorer

Укрпошта збирається значно підвищити тарифи на відправку листів і посилок

02 березня 2017 о 12:41

Укрпошта, яка по всій Україні має у своєму розпорядженні більш ніж 11 тисяч поштових відділень, вирішила не відставати від інших у прагненні таки добити фінансово українців: поштарі готуються різко підвищити тарифи на свої послуги (відправку листівок, посилок, бандеролей тощо) — у середньому на 49,4%.

Про це повідомили в Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

На засіданні були як представники профспілки, так і роботодавці — вони «дружно» підтримали пропозицію Укрпошти про підвищення граничних тарифів.

Дивує, чому Нацкомісія з такою легкістю погодилася на всі умови Укрпошти й дала добро на збільшення граничних тарифів на пересилання поштових карток, листів, бандеролей та рекомендованих відправлень по Україні на 59,6%, а посилок — на 22,0%.

До слова, річні прибутки Укрпошти, за словами її ж гендиректора Ігоря Смілянського (призначеного навесні 2016-го й обраного серед 48 претендентів) — становлять 1 млрд. грн. на рік, а місячна фіксована ставка самого пана Смілянського (екс-співробітника американського офісу аудиторської компанії KPMG), за даними на літо 2016 року, складала близько 333 тис. грн.

Тож ця шанована організація, з оновленим керівним менеджментом із восьми осіб у вересні минулого року, явно живе не бідно.

Навіщо ж зараз влаштовувати чергове «пресування» населення ще й зі свого боку (в поштовій царині. — Ред.) — незрозуміло!

Єдине, що втішає у черговому «сюрпризі», так це те, що рішення Нацкомісії відправлять на держреєстрацію до Міністерства юстиції, і, можливо, хоч там заступляться за пересічного українця, заблокувавши цю ініціативу.

У протилежному випадку — рішення набуде чинності з дня його офіційного опублікування.

Невже шановні боси з Укрпошти не розуміють, що якщо їхні мрії щодо захмарного підвищення тарифів на свої послуги таки най­ближчим часом втілять у життя, то чи не стане це початком кінця їхньої діяльності.

Адже зараз на ринку поштових відправлень чимало фірм (на кшталт «Нова пошта», «Делівері» та ін.), чиї послуги в багатьох сферах перетинаються з укрпоштівськими, і сервіс у них, а подекуди й ціни, значно привабливіші.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути