chrome firefox opera safari iexplorer

Науковці Херсонщини обговорили екологічну ситуацію в країні

04 травня 2017 о 11:01

За ініціативи Громадського руху Миколи Томенка “Рідна країна” в Херсонському державному аграрному університеті відбувся круглий стіл на тему «Якою має бути екологічна політика держави».

Захід відбувся в рамках обговорення Національної стратегії «План дій для України», повідомляє Рідна Херсонщина.

У роботі круглого столу взяли участь провідні вчені Херсонщини, а також лідер Громадського руху “Рідна країна”, політик та науковець Микола Томенко, голова Київської міської партійної організації “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна”, кандидат політичних наук Олександр Федоренко, очільник Херсонського представництва Фонду “Рідна країна”, депутат міськради Михайло Линецький, голова Херсонської обласної партійної організації “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” Тарас Букрєєв та члени Ради Херсонської обласної партійної організації.

 ks.ridna.ua

Науковці обговорили Національну стратегію та поділилися власними ідеями щодо врегулювання екологічної ситуації в країні, зокрема, увагу акцентували на питанні мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, невирішеності проблеми щодо будівництва сміттєпереробних заводів та роздільного сортування сміття, на питанні створення земельної біржі й наведення урядом порядку з орендованою землею, створення земельного кадастру кожної області, врегулюванні промислового вилову риби та незбалансованості екологічного та земельного податку, на проблемі охорони й відновлення гідроекосистем.

Окремо зупинилися і на питанні як піднести й зробити Херсонщину конкурентноспроможною та успішною, зокрема через реформування аграрної політики держави.

Своїми думками з приводу врегулювання екологічної ситуації поділилися професор Олександр Аверчев, доценти Павло Бойко та Іван Мринський та інші провідні науковці регіону. Фахівці наголосили на необхідності обов’язкової реєстрації аграрних підприємств на території де вони орендують землю, адже це дасть змогу податкам лишатися в області.

За підсумками робочого столу директор інституту післядипломної освіти і дорадництва, доктор сільськогосподарських наук, професор Олександр Аверчев запропонував створити робочу групу, до якої ввійдуть провідні науковці Херсонщини.

За підсумками роботи групи планується створити дорожню карту з рекомендаціями по реформуванню окремих напрямків екологічної політики.

Розділи: Новини освіти

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути