chrome firefox opera safari iexplorer

Науковці Херсонщини обговорили екологічну ситуацію в країні

04 травня 2017 о 11:01

За ініціативи Громадського руху Миколи Томенка “Рідна країна” в Херсонському державному аграрному університеті відбувся круглий стіл на тему «Якою має бути екологічна політика держави».

Захід відбувся в рамках обговорення Національної стратегії «План дій для України», повідомляє Рідна Херсонщина.

У роботі круглого столу взяли участь провідні вчені Херсонщини, а також лідер Громадського руху “Рідна країна”, політик та науковець Микола Томенко, голова Київської міської партійної організації “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна”, кандидат політичних наук Олександр Федоренко, очільник Херсонського представництва Фонду “Рідна країна”, депутат міськради Михайло Линецький, голова Херсонської обласної партійної організації “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” Тарас Букрєєв та члени Ради Херсонської обласної партійної організації.

 ks.ridna.ua

Науковці обговорили Національну стратегію та поділилися власними ідеями щодо врегулювання екологічної ситуації в країні, зокрема, увагу акцентували на питанні мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, невирішеності проблеми щодо будівництва сміттєпереробних заводів та роздільного сортування сміття, на питанні створення земельної біржі й наведення урядом порядку з орендованою землею, створення земельного кадастру кожної області, врегулюванні промислового вилову риби та незбалансованості екологічного та земельного податку, на проблемі охорони й відновлення гідроекосистем.

Окремо зупинилися і на питанні як піднести й зробити Херсонщину конкурентноспроможною та успішною, зокрема через реформування аграрної політики держави.

Своїми думками з приводу врегулювання екологічної ситуації поділилися професор Олександр Аверчев, доценти Павло Бойко та Іван Мринський та інші провідні науковці регіону. Фахівці наголосили на необхідності обов’язкової реєстрації аграрних підприємств на території де вони орендують землю, адже це дасть змогу податкам лишатися в області.

За підсумками робочого столу директор інституту післядипломної освіти і дорадництва, доктор сільськогосподарських наук, професор Олександр Аверчев запропонував створити робочу групу, до якої ввійдуть провідні науковці Херсонщини.

За підсумками роботи групи планується створити дорожню карту з рекомендаціями по реформуванню окремих напрямків екологічної політики.

Розділи: Новини освіти

4 червня

Інші дати
Микола Плав’юк
1925 –  український політичний і громадський діяч, останній Президент УНР в екзилі (1989–1992), Голова ОУН (1979–2012).
Розгорнути
Народився Лешек Дезидерій Владислав Городецький
(1863, с. Шолудьки Вінницької обл. - 1930) - архітектор, меценат. Автор Будинку з Химерами, собору святого Миколая в Києві та ін. Його називали "київський Гауді".
Розгорнути
Народився Олександр Ільченко
1909, м.Харків – 1994) - український письменник, сценарист. Автор химерного роману з народних вуст «Козацькому роду нема переводу, або ж Козак Мамай та чужа молодиця», повісті «Петербурзька осінь», п'єси «Завтра вранці»  
«Людині для польоту потрібна сила духу, а не пір»я» (Олександр Ільченко)
Розгорнути