chrome firefox opera safari iexplorer

Влада має допомогти постраждалим від буревію, а не флешмобити у Фейсбуці!

03 липня 2017 о 19:03

Два дні тому, 1 липня, на Черкащині лютувала стихія – шквальний вітер, дощі і грози нанесли суттєвої шкоди передовсім Лівобережжю Черкаської області. У Золотоніському, Чорнобаївському, Драбівському, а також у Канівському, Шполянському, Уманському та Черкаському районах після буревію десятки тисяч людей лишились без електроенергії, без покрівель, сотні — з травмами і, найсумніше, є жертви. Через повалені дерева заблоковані автодороги, виникла проблема з питною водою, з продуктами тощо. Додала проблем і перекрита на ремонт черкаська дамба… Фактично, селяни лишились сам-на-сам з наслідками негоди.

За цей час досі не зібралася на засідання Черкаська обласна рада, та і влада з Києва ніяк не відреагувала на цю біду. Водночас урядовці на своїх сторінках у Фейсбуці вже третій день займаються вихвалянням власного флешмобу «Пенсії — не гречка»…

Натомість урядова комісія на чолі з керівництвом Кабміну вже два дні мусила бути в Черкасах, а краще – у постраждалих районах і проводити там свої виїзні засідання! А Черкаська облрада мала би вже сьогодні зібратися й визначити реальні збитки, потребу у техніці й коштах, адже зрозуміло, що фінансові можливості сільрад на сьогодні є мінімальними... Напевно, правильно було би на цей період і призупинити ремонт та повністю відкрити для проїзду міст і дамбу для нормальної комунікації обласного центру з потерпілими районами.

Отож, влада має невідкладно втрутитися у ситуацію з ліквідацією наслідків найсильнішого за останні роки буревію в області та допомогти людям, а не флешмобити у Фейсбуці!

P.S.
До речі, місцеві чиновники і депутати також мають роз’яснити селянам, що усі збитки, завдані стихійним лихом, вони мають заактувати відповідним чином, щоб потім мати можливість отримати допомогу від держави.

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути