chrome firefox opera safari iexplorer

«Український щорічник» увійшов в топ-5 найкращих щоденників

20 грудня 2017 о 10:37

Українські компанії планувальникам намагаються всіляко догодити, випускаючи річні блокноти на будь-який смак, передає Depo.ua.

Планери від Orner

Недатовані органайзери «Я та мої плани», I have a plan, «Мрій кожну мить» мають окремі розділи для розпису цілей на місяці і тижні, а також сторінки для створення «дошки візуалізації», розділи, присвячені фільмам і книжкам.

Настрій підвищують емоційні малюнки.

Ціна: 450 грн

Український щорічник

Дуже традиційний планер з національним колоритом. Мотивація до дії підкріплюється афоризмами відомих українців, історіями успіху та внеску у розвиток держави. Також є фото видатних українських пам'яток.

Є можливість складати плани на місяць та спеціальна сторінка для позначення днів народжень рідних та друзів.

Ціна: 120 грн

SunDays Planner

Доволі яскраві блокноти розраховані на 60 тижнів, мають життєствердний дизайн і купу додаткових опцій. Зокрема користувачу пропонують скласти список бажань і подарунків, список речей, які треба взяти у подорож, а також речей, які необхідно зробити перед вечіркою і, звісно ж, списки покупок.

Ціна: 486 грн

Пошуршимо?

Блокнот «Мій супер рік» пропонує визначати пріоритети кожного місяця, а за ним і тижня, і, аби все вдалося, пропонує такі коуч-інструменти як колесо балансу, матриця задач та інші.

Ціна: 449 грн

365 яскравих днів

Розробники цього планеру пропонують відмовитися від формату блокноту, натомість користуватися змінними аркушами, на кожному з яких пропонується розписувати план на місяць. Календар виконано на крафтовому папері, а настрою додають тематичні наліпки, з яких можна зрозуміти, що сьогодні у вас, припустимо, подорож або похід в кафе з приятелем.

Розділи: Суспільство

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути