chrome firefox opera safari iexplorer

Дві України на одній території: як таке можливо?

07 березня 2018 о 11:39
valova.te.ua

Одна країна дуже процвітаюча. Експортує в 223 країни свої товари (зі 193 існуючих!). В цій Україні, за словами президента, «нульова толерантність до корупції», а General electric вбачає значні перспективи економічного розвитку.

Пенсіонери радісно посміхаються з телеекранів і радіють, що отримали більшу пенсію. Освітяни розповідають, як вони позбулися «радянських методів освіти» і користуються найкращими світовими.

Тут зарплата  у всіх зростає олімпійськими темпами – аж на 19% за рік, а долар піддається лише незначним сезонним коливанням. Громади отримали стільки грошей, що не знають куди їх витратити.

Тут уряд проводить роботу з громадянами щодо впровадження реформ і отримує колосальну підтримку.

В цій країні живуть небагато людей – уряд, Верховна Рада, президент та їхні товариші.

ДЕ ЖИВЕМО МИ З ВАМИ?

Ми живемо в Україні, де сальдо зовнішньої торгівлі України “пішло в мінус” на 5 мільярдів доларів, що в 2,2 рази більше показника перших 10 місяців 2016 роки (2,33 млрд доларів).

Голова НАЗК отримала 1 мільйон грн. зарплати за 2017 рік, а громадяни за опитуваннями визначають другою проблемою, після війни на Донбасі, КОРУПЦІЮ.

Ми живемо в країні, де європейські партнери публічно й принизливо забирають гранти на розвиток у чиновників через хабарництво та тіньові схеми.

Мінімальна пенсія у нас складає 50$, а тих, хто її отримує 7 із 12 млн пенсіонерів. Мінімальна заробітна плата не дотягує і до 150$.

Ми живемо в країні, де олімпійський темп має не зарплата, а ціни на продукти (18-20%, а на м’ясо 37%) .

У нас громади змушені закривати заклади освіти через брак коштів на їх утримання. Взимку ніхто не навчається – дорого.

За соціологічними опитуваннями «Рейтинг» більше 50% вважають, що в найближчі 5 років ситуація або не зміниться, або навіть загостриться. 50% мріють, щоб їхні діти проживали за кордоном і 15% українців благають – нехай вже буде так, аби не гірше.

Валентина Різник,

Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»

Розділи: Політика

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути