chrome firefox opera safari iexplorer

Киянин прожив чотири дні у лісі без їжі та вогню

12 березня 2018 о 11:42
firtka.if.ua

Чотири дні на Прикарпатті тривали пошуки заблукалого туриста з Києва.

Нагадаємо, 9 березня о 20:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення від чергового Явірницького пошуково-рятувального відділення СПРЧ АРЗ СП про те, що 7 березня на горі Піп Іван перебувала туристична група в кількості чотирьох чоловік. Зранку 7 березня група туристів вирушила маршрутом в напрямку гори Говерла, проте близько 10:00 години вони розділилися: троє людей пішли в сторону гори Говерла, а житель Києва змінив маршрут руху та пішов в сторону гори Вухатий Камінь, поблизу села Дземброня Верховинського району. Телефонний зв’язок з туристом відсутній, повернення додому планувалось 9 березня, однак він не повернувся.

І лише 11 березня туриста знайшли в районі полонини Шешорська. Стан чоловіка задовільний.

Як розповів керівник Верховинського загону рятувальників Василь Кобилюк, стан потерпілого задовільний.

За словами рятувальника, до Шибеного він дороги не знав, бо піднімались із Дземброні. Дорогу назад турист банально «загубив». А подальші пересування могли б тільки ускладнити питання життя, адже саме закинута будівля на полонині врятувала йому можливість милуватися цим світом.

«Наразі промерзлий до кісток екстремал перебуває у терапевтичному відділенні Верховинської ЦРЛ: ескулапи констатували бронхіт, — розповідає Кобилюк. - То тільки назва того відділення така страшна. Температуру тіла за ніч збили, зараз 36,6, почуває себе як на мене дуже добре, сказав знайомій по телефону що перебуває, як на курорті. Лікар сказав, що сьогодні повернуть в терапевтичне відділення і днів 5 порекомендують все-таки пролікуватися. Діагноз — гострий бронхіт. Передав Кості гроші, перераховані мені на картку його знайомою, залишив свої контакти на про всяк випадок, попросив рятувальників, які його знайшли, відвідати його в терапії. Думаю, через пару днів він „втече“ додому. І ще дізнався, що хлопець здається мав якесь відношення до школи виживання. Це його і врятувало».

Джерело: firtka.if.ua
Розділи: Туристичні новини

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути