chrome firefox opera safari iexplorer

Про війну...Пам`ятаємо. Дізнаємося правду

22 червня 2018 о 11:01

...12 липня 1941
«Тут загинула величезна кількість українців... Український чесний наш народ поніс найтяжчі втрати у цій війні...Вічна вам слава, брати і діти мої...

Погубила нас наша слава, наша географія і невідома наша історія...
Прокурорів у нас вистачить на всіх. Не вистачить вчителів, бо загинуть в армії, не вистачить техніків, трактористів, інженерів, агрономів — вони також поляжуть у війні, а прокурорів і слідчих вистачить. 

ВОНИ ЦІЛІ І ЗДОРОВІ, ЯК ВЕДМЕДІ, І ДОСВІДЧЕНІ В ХОЛОДНОМУ СВОЄМУ ФАХУ. НАПРАКТИКОВАНІ ПОЧИЩЕ НІМЦІВ, ЩЕ З ТРИДЦЯТЬ СЬОМОГО РОКУ...

Не було у нас культури життя — нема культури війни. Тому й страдаємо багато й по-дурному. Ніщо не проходить даром, сатрапство і дурість особливо...»

ОЛЕКСАНДР ДОВЖЕНКО.


Микола Томенко: «Нам би навчитися робити висновки з трагічного досвіду української історії».

Розділи: Суспільство

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути