chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Верховна Рада не виконує Закон “Про правовий режим воєнного стану”

29 листопада 2018 о 13:00
facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер політичної партії Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко.

«Нагадаю, що діяльність Верховної Ради в умовах воєнного стану регламентується статтею 12 Закону “Про правовий режим воєнного стану”:

1. Верховна Рада України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях працює в сесійному режимі.

Натомість, за нинішній тиждень у Верховній Раді лише …один захід – нарада з питань субсидій, наступний аж 3 грудня!

Можливо Комітети, фракції чи депутати проводять роботу серед виборців, зокрема в 10 областях, де оголошено воєнний стан:
допомагають організувати роботу органів державної влади та місцевого самоврядування в нових умовах та проводять просвітницьку роботу серед громадян?

Офіційний сайт про таку роботу теж мовчить. Водночас, найвідоміші депутати, хто в Японії, хто в Бельгії, хто у Грузії…за бюджетні кошти.

А при ухваленні воєнного стану майже ВСІ переконували, щоб без нього кінець Державі і Незалежності!»

Нагадаємо, що з 14-00 26 листопада 2018 року в Україні в 10 областях України оголошено воєнний стан.

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...