chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко підтримав змагання «Голосіївське кільце»

28 травня 2019 о 18:12

Сьогодні відбулися змагання, приурочені до святкування дня університету, 62-ої спартакіади студентів НУБіП України 2018—2019 навчального року з легкоатлетичної естафети «Голосіївське кільце» за оновленою трасою.

Участь у масовому забігу науко-педагогічних, наукових працівників і співробітників НУБіП України навколо ботанічного саду України взяв також голова наглядової ради університету та Віце--президент Національного олімпійського комітету Микола Томенко. Під час виступу він зазначив, що такі заходи для студентів потрбні як ніколи.

«Сьогодні у нас модно, щоб все було в смартфоні: і держава, і влада. Я пропоную проводити частіше вільний час поза смартфоном, займатися спортом, спілкуватися, бо це нас об`єднує, розвиває, а значить робить нас сильнішими і здоровішими.»

Микола Томенко також нагородив спеціальними нагородами від фонду «Рідна країна» найсильніші команди, а також найстарших та наймолодших учасників пробігу.

Розділи: Суспільство

10 серпня

Інші дати
Народився Леонтій Похилевич
(1816, с.Горошків, Київська область  – 1893)український краєзнавець. Автор книг «Сказання про населені місцевості Київської губернії», «Уезды Киевкий и Радомышльский. Статистические и истрические заметки о всех населенных местностях в этих уездах и с подробными картами их».
Розгорнути
Народився Михайло Зощенко
(1895, м.Полтава – 1958) – радянський письменник-новеліст. Автор «Гумористичних оповідань», «Тяжкі часи», «Про що співав соловей» та інших повістей і оповідань.
«Переляканий письменник — це вже втрата кваліфікації» (Михайло Зощенко)
Розгорнути