chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко зустрівся зі студентами та викладачами Бобровицького коледжу економіки та менеджменту

23 травня 2018 о 11:53

До 120-ї річниці НУБіП України в коледжі 22 травня працювала Міжвузівсько-шкільна студентсько-учнівська науково-практична конференція «Інноваційна спрямованість підготовки молодших спеціалістів аграрного сектору».

На захід також завітав Микола Томенко, Голова наглядової ради НУБіП України, вчений, відомий громадський діяч, засновник Фонду «Рідна країна», ініціатор та організатор багатьох загальнонаціональних акцій і проектів, один із яких – «Сім чудес України».          

За ініціативи Миколи Томенка створено просвітницьку акцію «Твій Шевченко». Неабияку цікавість викликала у присутніх розповідь про перепоховання Тараса Шевченка у Каневі на Чернечій горі, яке відбулося 157 років тому саме цього дня, та перегляд одного із відеофільмів про історичне місто Канів.

     

На завершення зустрічі приємно було отримати від автора для бібліотеки коледжу ряд книжок: «Україна: історія Конституції», «Абетка української політики», «Український щорічник», «Теорія українського кохання» та інші, кожну з яких він захоплено коментував.

Розділи: Новини освіти

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути