chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко привітав зі святом батьків малюків, що народились 19 грудня

20 грудня 2019 о 18:38

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко відвідав Інститут педіатрії, акушерства та гінекології. Цей заклад відомий тим, що приймає найскладніші пологи та рятує життя немовлятам. Сюди з`їжджаються породіллі з усієї України.

Микола Томенко привітав зі святом Миколая батьків, чиї малюки з`явилися 19 грудня:

«Вчора світ побачили 3 дівчинки та 2 хлопчики. Наша команда привітала цих особливих дітей та їхніх батьків. Я вірю, що воля до життя та професійність працівників закладу створять ще не одне диво. Я хочу подякувати також лікарям, які не дивлячись на постійне недофінансування та складні умови щодня рятують життя маленьким українцям та їхнім мамам.»

Микола Томенко, мама одного з новонароджених малюків та керівник відділу неонатології Тетяна Знаменська

Розділи: Суспільство

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути