chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко привітав зі святом батьків малюків, що народились 19 грудня

20 грудня 2019 о 18:38

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко відвідав Інститут педіатрії, акушерства та гінекології. Цей заклад відомий тим, що приймає найскладніші пологи та рятує життя немовлятам. Сюди з`їжджаються породіллі з усієї України.

Микола Томенко привітав зі святом Миколая батьків, чиї малюки з`явилися 19 грудня:

«Вчора світ побачили 3 дівчинки та 2 хлопчики. Наша команда привітала цих особливих дітей та їхніх батьків. Я вірю, що воля до життя та професійність працівників закладу створять ще не одне диво. Я хочу подякувати також лікарям, які не дивлячись на постійне недофінансування та складні умови щодня рятують життя маленьким українцям та їхнім мамам.»

Микола Томенко, мама одного з новонароджених малюків та керівник відділу неонатології Тетяна Знаменська

Розділи: Суспільство

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути