chrome firefox opera safari iexplorer

Олександр Федоренко привітав Національну бібліотеку для дітей зі святом

02 червня 2019 о 12:08

Представник фонду Миколи Томенка «Рідна країна» в місті Києві Олександр Федоренко привітав колектив Національної бібліотеки України для дітей та юних читачів з всесвітнім Днем захисту дітей.

Під час свого виступу він подякував керівництву закладу за авктивність.

«Наш фонд постійно співпрацює з Національною бібліотекою України для дітей в сфері пропагування українського світу серед молоді. Окремо хочу подякувати директору Гордієнко Аллі Іванівні за її роботу та активність. Традиційно ми передали книги, цього разу для новоствореної Донецької обласної бібліотеки для дітей.»

Під час виступу Федоренко зазначив, що фонд «Рідна країна» допомагає не лише з нагоди свята.

«Спільно з бібліотеками ми вже провели багато ініціатив без бюджетних коштів. Одним з наймасштабніших проектів став „Рідна країна — безпечна країна“, де дітям по всій Україні і особливо в сільські місцевості розповідали про правила дорожнього руху та дарували флайтери, які робили їх помітними на дорозі у вечірній час. Ми й надалі будемо продовжувати співпрацю, яка направлена на захист та розвиток майбутнього покоління.»

Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути