chrome firefox opera safari iexplorer

Олександр Федоренко привітав Національну бібліотеку для дітей зі святом

02 червня 2019 о 12:08

Представник фонду Миколи Томенка «Рідна країна» в місті Києві Олександр Федоренко привітав колектив Національної бібліотеки України для дітей та юних читачів з всесвітнім Днем захисту дітей.

Під час свого виступу він подякував керівництву закладу за авктивність.

«Наш фонд постійно співпрацює з Національною бібліотекою України для дітей в сфері пропагування українського світу серед молоді. Окремо хочу подякувати директору Гордієнко Аллі Іванівні за її роботу та активність. Традиційно ми передали книги, цього разу для новоствореної Донецької обласної бібліотеки для дітей.»

Під час виступу Федоренко зазначив, що фонд «Рідна країна» допомагає не лише з нагоди свята.

«Спільно з бібліотеками ми вже провели багато ініціатив без бюджетних коштів. Одним з наймасштабніших проектів став „Рідна країна — безпечна країна“, де дітям по всій Україні і особливо в сільські місцевості розповідали про правила дорожнього руху та дарували флайтери, які робили їх помітними на дорозі у вечірній час. Ми й надалі будемо продовжувати співпрацю, яка направлена на захист та розвиток майбутнього покоління.»

Розділи: Суспільство

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути