chrome firefox opera safari iexplorer

Олександр Федоренко привітав Національну бібліотеку для дітей зі святом

02 червня 2019 о 12:08

Представник фонду Миколи Томенка «Рідна країна» в місті Києві Олександр Федоренко привітав колектив Національної бібліотеки України для дітей та юних читачів з всесвітнім Днем захисту дітей.

Під час свого виступу він подякував керівництву закладу за авктивність.

«Наш фонд постійно співпрацює з Національною бібліотекою України для дітей в сфері пропагування українського світу серед молоді. Окремо хочу подякувати директору Гордієнко Аллі Іванівні за її роботу та активність. Традиційно ми передали книги, цього разу для новоствореної Донецької обласної бібліотеки для дітей.»

Під час виступу Федоренко зазначив, що фонд «Рідна країна» допомагає не лише з нагоди свята.

«Спільно з бібліотеками ми вже провели багато ініціатив без бюджетних коштів. Одним з наймасштабніших проектів став „Рідна країна — безпечна країна“, де дітям по всій Україні і особливо в сільські місцевості розповідали про правила дорожнього руху та дарували флайтери, які робили їх помітними на дорозі у вечірній час. Ми й надалі будемо продовжувати співпрацю, яка направлена на захист та розвиток майбутнього покоління.»

Розділи: Суспільство

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути