chrome firefox opera safari iexplorer

Олександр Федоренко привітав Національну бібліотеку для дітей зі святом

02 червня 2019 о 12:08

Представник фонду Миколи Томенка «Рідна країна» в місті Києві Олександр Федоренко привітав колектив Національної бібліотеки України для дітей та юних читачів з всесвітнім Днем захисту дітей.

Під час свого виступу він подякував керівництву закладу за авктивність.

«Наш фонд постійно співпрацює з Національною бібліотекою України для дітей в сфері пропагування українського світу серед молоді. Окремо хочу подякувати директору Гордієнко Аллі Іванівні за її роботу та активність. Традиційно ми передали книги, цього разу для новоствореної Донецької обласної бібліотеки для дітей.»

Під час виступу Федоренко зазначив, що фонд «Рідна країна» допомагає не лише з нагоди свята.

«Спільно з бібліотеками ми вже провели багато ініціатив без бюджетних коштів. Одним з наймасштабніших проектів став „Рідна країна — безпечна країна“, де дітям по всій Україні і особливо в сільські місцевості розповідали про правила дорожнього руху та дарували флайтери, які робили їх помітними на дорозі у вечірній час. Ми й надалі будемо продовжувати співпрацю, яка направлена на захист та розвиток майбутнього покоління.»

Розділи: Суспільство

10 липня

Інші дати
Народився Петро Прокопович
(1775, с. Митченки, Чернігівська область – 1850) -  видатний український бджоляр, основоположник раціонального бджільництва, першим у світі сконструював рамковий вулик, що забезпечив збереження бджолосімей при відборі. Інститут бджільництва названо його іменем.  
Розгорнути
Народився Петро Погребняк
(1900, с.Волохів Яр, Харківська область - 1976) – український вчений-лісівник та ґрунтознавець. Засновник еколого-лісового напрямку у лісівництві, теорії порівняльної екології рослин, створив українську типологічну наукову школу у лісівництві.
Шумить верхами буйний ліс – Дуби, берези, буки. Співає сойка, свище дрізд І воркотять голубки. Стрибає білка по верхах, Дітей зозуля кличе. Вітрець шепоче в галузках, В ярку потік мугиче. (Марійка Підгірянка)
Розгорнути