chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Чорні археологи перемогли владу остаточно

19 листопада 2020 о 14:34

Казанківський районний суд Миколаївської області знову відмовив слідчому в накладенні арешту на техніку, якою незаконно розкопували скіфський курган, і вимагає повернути її власнику.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на начальника ГУ Нацполіції у Миколаївській області Сергія Шайхета.

Як повідомлялось раніше, на Миколаївщині у селі Скобелеве Казанківського району ведуться грабіжницькі розкопки унікального кургану, який належить до Висунської групи царських скіфських поховань. Йому близько 2,5 тисячі років. Розкопки ведуться невідомими людьми із застосуванням важкої техніки. Роботи ведуться на приватному полі, яке охороняє фірма ТОВ “Варта міста” з Одеської області.

Ситуацію на своїй сторінці у Facebook прокоментував лідер партії «Рідна країна» Микола Томенко:

Історія із пограбуванням скіфського царського кургану на Миколаївщині вражає цинізмом чорних археологів, продажністю суддів і безпорадністю чиновників.

У мене вимога до влади:

— зупинити знищення і розкрадання історичних пам‘яток;

— навести лад з дозволами та контролем за археологічними розкопками;

— адекватно реагувати на корупційні дії суддів, які за хабарі захищають замовників чорних археології…

І дружня порада до ЗМІ — досить вже пропагувати бізнесменів-колекціонерів, які скупили у чорних археологів численні історичні артефакти!»

Розділи: Політика

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути