chrome firefox opera safari iexplorer

Разом із Сковородою і Шевченком на рідній Черкащині

09 березня 2021 о 17:12

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко на прохання школи у селі Коврай Золотоніського району провів відкритий урок, презентував просвітницькі й спортивні проекти, а також унікальне видання фольклориста і краєзнавця Степана Нехорошева про Григорія Сковороду.

«Нагадаю, що наш найвідоміший філософ прожив тут більше 5 років й залишив по собі добрі спогади та легендарні перекази простого народу. Гордий з того, що наш фонд «Рідна країна» спільно із Національним заповідником «Переяслав» (директор — Олексій Лукашевич) вперше видали ці унікальні історичні оповідання про мандрівного філософа. Домовилися з очільницею школи Людмилою Різник та керівництвом ОТГ про допомогу в пропагування цього відомого історичного сковородинівського місця. І не забуваємо, що 2022 рік — рік 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди! А він — мудрий дідусь разом із нашим світоглядним батьком Тарасом Шевченком — правдиві творці ідеології українського світу.»

Розділи: Суспільство

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути