chrome firefox opera safari iexplorer

Верховна Рада: вакцинуватися або закритися?

30 вересня 2021 о 16:24

Як відомо, вже тиждень діє владна заборона на проведення занять у школах та вишах, за умови невикцинування не менш як 80 відсотків вчителів чи викладачів. Як інформує сайт ОБОЗРЕВАТЕЛЬ, більшість фракцій, починаючи зі «Слуги народу», ВІДМОВИЛИСЯ надати інформацію щодо кількості вакцинованих депутатів прикриваючись Законом про доступ до публічної інформації.

Як співавтор цього Закону, здивований таким тлумаченням нашого Закону. Ба більше інформую, що ВСІ державні службовці, лікарі, вчителі та викладачі ПУБЛІЧНО інформують своїх керівників про вакцинування. Водночас ЗМІ поширили заяву одного із очільників владної фракції Михайла Радуцького про те, що вакцинування пройшли лише менше 50 відсотків народних депутатів. Нагадаю, що і Голова Верховної Ради ПРИНЦИПОВО не вакцинується.

За таких обставин Верховна Рада як вищий законодавчий орган Держави не лише порушує законодавство у царині доступу до публічної інформації, а й порушує приписи Уряду щодо вимог для проведення масових заходів під час карантину.

Отож, Верховна Рада повинна або ВАКЦИНУВАТИСЯ або ЗАКРИТИСЯ у форматі пленарних засідань до отримання 80 відсоткового порогу вакцинування.

P.S. Між іншим, Очільник МОЗ Ляшко ще раз підтвердив тезу про обов'язковість вакцинації для певних професій, зокрема для держслубовців виконавчої та місцевої влади, викладачів, вчителів…
То варто було б почати з Офісу президента, Верховної Ради та Уряду!

*ілюстрація — колаж «Слово і Діло»

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути