chrome firefox opera safari iexplorer

Цьогоріч зібрати першокласника до школи коштуватиме батькам до 6 тисяч гривень

17 серпня 2015 о 09:14

До початку навчального року залишилось два тижні — тож батьки й діти активно обирають, міряють і купують. І поки малеча насолоджується останніми тижнями «сводоби», у дорослих — стрес від того, як швидко худне гаманець, йдеться в сюжеті ТСН.

Шкільні ярмарки зараз буквально штурмують. Перелік потрібних речей здається нескінченним. А для дітей іще й незрозумілим. Усе має подобатись і дитині, якій носити, і батькам, які за це платять — без-двох-тижнів першокласниця Влада переміряла вже десятки речей. Зрештою, обирають таки старші, адже лише вони знають, на яку суму можуть розраховувати.

Розпродаж усе по 100 і достатньо дорогі речі — піджак десь за 700 гривень. Вибір тут на будь-який гаманець.

Середня ціна за спідничку 400 гривень, кажуть продавці. Аби зібрати першачків батьки довго відкладали.

Продавці кажуть, знадобиться тисяч шість. Особлива увага на рюкзаки. Дітям головне, щоб улюблені персонажі були. Батьки готові платити за здоров'я. Рюкзаки з ортопедичною спинкою не дають сильного навантаження на дитячий хребет. Коштують десь по 500 гривень.

Батькам на замітку: рюкзак без дитини не купуйте. Чадо має поміряти і вирішити чи все зручно. А потім приготуйтеся його заповнити: зошити – обов'язково з чіткими лініями і клітинками, щоб дитина не напружувала зір, альбом, ручки, олівці.

Канцелярія забере гривень 200. Мінімум. Бо виробники добре орієнтуються на вподобаннях дітей і кожна модна яскрава картинка обходиться дорожче.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути