chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах видали книжку, де Симоненко «увічнив» дітей своїх колег

06 жовтня 2015 о 17:58

У Черкасах побачили світ казки Василя Симоненка “Цар Плаксій та Лоскотон” і “Подорож у країну навпаки”. Книжка має оригінальний зовнішній вигляд – вона фігурна й оформлена як брама до чарівного світу казок. Усередині – графічні малюнки золотистим контуром і за бажання малого читача їх можна розмальовувати, повідомляє Рідна Черкащина.

«У Василя Симоненка є дві дитячі казки. І якщо “Цар Плаксій та Лоскотон” є в шкільній програмі, то “Подорож у країну навпаки” з неї випадає. Але саме ця казка мені цікавіша, бо її герої – діти журналістів, які працювали з Василем: Володя – це син Лілії Шитової, Лесь – син самого Василя. Ця історія мене зацікавила і ми загорілися видати казки. Тим більше, що 2015 рік оголошено роком Василя Симоненка, – розповідає видавець Юлія Чабаненко. – Казки написані в Черкасах, прототипи героїв – черкащани, ілюстрації робила черкаська художниця. Тобто книжка – типово черкаський продукт».

Дотепна ідея видавця – малечі пропонується стати співавтором книжки, розмалювавши малюнки на сторінках. Хоча малюнки естетично виглядають і не розфарбованими.

ck.ridna.ua

 ck.ridna.ua

Книжка видана накладом у тисячу примірників. Юлія Чабаненко впевнена, що казки Симоненка можна починати читати дітям уже з молодшої групи дитячого садка. Будуть вони цікавими і для школярів початкових класів.

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути