chrome firefox opera safari iexplorer

Які авто можуть не проходити техогляд в Україні

23 листопада 2015 о 15:00

Техогляд зможуть не проходити:

1. Машини, які використовуються виключно в рамках спортивних змагань;

2. Машини, вироблені понад 30 років тому і які підпадають під категорію «історичні». Такий автотранспорт має відповідати критеріям історичної цінності згідно з експертною оцінкою і мати відповідні номерні знаки історичних транспортних засобів;

3. Машини, що належать особам, які мають дипломатичну недоторканність;

4. Машини, які експлуатуються виключно в сільськогосподарській сфері і тільки на території України;

5. Машини, призначені для використання виключно в зоні відчуження відповідно до Закону «Про правовий режим території, яка отримала радіоактивне забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

6. Спеціалізовані машини, які використовуються виключно на території України для перевезення цирків, парків розваг і т. п., максимальна швидкість яких не повинна перевищувати 40 км/год.

Крім того, перевізники та власники авто зможуть самі вибрати станцію, де будуть проходити ТО.

Нагадаємо, що обов’язковий техогляд буде проходити на станціях технічного обслуговування (СТО). У Мінінфраструктури кажуть, що того вимагає виконання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Всі нововведення набиратимуть чинності поступово, протягом 2015—2022 років. В першу чергу змусять проходити більш жорсткий техогляд комерційні транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів і пасажирів.

 

Джерело: Твоє місто
Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...