chrome firefox opera safari iexplorer

Відкрито реєстрацію для участі у програмі імені Фулбрайта

17 лютого 2016 о 19:00

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi пропонує українським студентам старших курсів та випускникам ВНЗ навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра у таких галузях спеціалізації як гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Така післядипломна освіта в США передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).
Умови гранту передбачають покриття оплати навчання в університеті, виплату щомісячної стипендії, медичне страхування та квиток в обидва боки.
Кандидати мають бути громадянами України та проживати в країні, володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі, мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2017 р.) та повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку вони отримують.
Відбір учасників на конкурсній основі відбувається в Україні й передбачає наступні етапи:

  • перевірку документів щодо повноти їх заповнення та відповідності заявників вимогам конкурсу (травень 2016).
  • рецензування робіт американськими та українськими фахівцями та визначення осіб, які вийшли до півфіналу (червень-липень 2016).
  • співбесіда англійською мовою з учасниками півфіналу та відбір фіналістів американсько-українською комісією (середина вересня 2016).
  • затвердження рекомендованих кандидатів та визначення університетів для фіналістів програми (січень-квітень 2017).
  • початок навчання/гранту – серпень-вересень 2017 року.

Фіналісти Програми складатимуть комп'ютерний тест TOEFL iBT (Internet-based Test of English as a Foreign Language) та GRE General Test (Graduate Record Examination) у жовтні 2016 року. Фіналісти програми з юридичних спеціальностей складатимуть лише TOEFL.
Офіс Програми імені Фулбрайта відшкодовує учасникам конкурсу витрати на проїзд та перебування у Києві під час співбесіди; оплачує комп'ютерне тестування для фіналістів програми; надає візову підтримку стипендіатам.
Документи приймаються до 16 травня. Координатор програми — Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org. Асистент програми —  office.ukraine@iie.org.

Джерело: Освіта.UA
Розділи: Новини освіти

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути