chrome firefox opera safari iexplorer

Cтартувала акція «7 чудес України: історичні міста та містечка». УМОВИ

01 березня 2016 о 15:35

Оргкомітет всеукраїнської акції «7 чудес України» оголосив сьогодні умови наступного етапу цієї акції, під час якого обиратимуть найбільш значимі історичні міста та містечка.

Як повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко під час прес-конференції у Києво-Печерському заповіднику, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» - це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Він нагадав, що у попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).

У новій акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, візьмуть участь ті міста та містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє історико-архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Уся інформація про перебіг акції буде оприлюднюватися на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua

Етапи проведення акції

І етап (1 березня — 1 червня 2016 року): прийом заявок на участь в акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

* Інформацію з описом об’єкта (місцезнаходження, історична значимість, сучасний стан міста, туристична інфраструктура), фотографіями та відповідними координатами надсилати на електронну адресу організаторів: info@7chudes.in.ua

ІІ етап (1 червня – 25 вересня 2016 року): оголошення Оргкомітетом за участі експертної ради 21 фіналіста акції. Презентації цих об’єктів та прес-тури. Інтернет-голосування на офіційному сайті. Анкетування ста експертів.

ІІІ етап: підведення підсумків акції за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – 7chudes.in.ua.

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути