chrome firefox opera safari iexplorer

Дніпровські плавні — одне з найбільших природних див України

03 березня 2016 о 11:30

Щоб побачити, як люди живуть на воді абсолютно не потрібно їхати до Італії. Для цього можна відправитися на знамениті херсонські дачі в плавнях.

Тут замість доріг — річка. Водні магістралі ділять маленькі острівці вздовж і поперек, утворюючи своєрідні вулиці. Є навіть річкові перехрестя з пожвавленим рухом водного транспорту. Дістатися сюди можна як на моторних човнах, так і на катамарані. Або викликати річкове таксі. Майже біля кожного будинку розташовується невеликий пірс, який служить одночасно і місцем для швартування човнів, і відмінним ділянкою для риболовлі. Тут дивовижна атмосфера, час в цій частині тече, абсолютно, інакше. Місцеве населення смакує кожну мить і насолоджується кожною хвилиною. Це справжня херсонська Венеція!

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути