chrome firefox opera safari iexplorer

Де українцям найлегше отримати візи

12 березня 2016 о 12:00

Польща несподівано увійшла до списку держав із «суперечливою» візовою практикою.

Громадська організація «Європа без бар'єрів» оприлюднила рейтинг консульств та візових центрів 18 країн Шенгенської угоди, які представлені в Україні, на основі опитування українців-заявників.

Згідно з ним, до трійки лідерів-країн, консульства яких мають дружню візову практику щодо громадян України, потрапили Естонія, Литва та Угорщина.

Водночас візова практика Австрії, Бельгії, Латвії, Словаччини та Швеції названа «нейтральною».

Найбільше країн увійшло до списку держав із «суперечливою» практикою: Польща, Німеччина, Греція, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Італія, Чехія.

Цікаво, що Польща видає найбільше віз громадянам України і тривалий час була серед лідерів рейтингу. Однак зараз вона потрапила до негативного переліку. Чехія виявилася найгіршою в рейтингу, хоча неодноразово заявляла, що готова лібералізувати візовий режим.

Цього року жодна країна не опинилася у групі держав з «проблемною візовою практикою», хоча в попередні роки така група існувала.

Джерело: tvoemisto.tv
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути