chrome firefox opera safari iexplorer

Побачила світ унікальна документальна стрічка «Чорнобиль. Зона майбутнього»

26 квітня 2016 о 15:18

У Києві відбулася прем'єра документального фільму «Чорнобиль. Зона майбутнього», яку автори і критики по праву називають головною культурною подією з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

Цей унікальний фільм не лише розповідає про минуле ЧАЕС і зони відчуження, а й вперше дозволяє побачити перспективи розвитку цих безкрайніх просторів.

Експерти з різних галузей науки відкривають завісу і розповідають, як зона відчуження ще зможе послужити Україні, перетворившись на перший центр зеленої альтернативної енергетики!

Отож, головна сюжетна лінія фільму – що буде із зоною відчуження після того, як наприкінці 2016-го четвертий ректор накриють новим безпечним «конфайнментом».

Кінопроект дає вичерпне уявлення про ту колосальну роботу, яку проводять будівельники корпорації «Укрбуд» разом з іноземними фахівцями. У стрічці — унікальні кадри проведення робіт безпосередньо усередині сумнозвісного 4-го енергоблоку ЧАЕС.

«Рідна країна»

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути