chrome firefox opera safari iexplorer

На «тихому» аукціоні представлять роботи художників ХХ століття

16 травня 2016 о 15:29

20-26 травня у столичній галереї «Дукат» відбудеться «Тихий аукціон», на якому представлять роботи відомих художників XX століття, а також сучасне українське мистецтво.

«Аукціон називається «тихим», тому що на ньому не звучатиме удар молотка», – розповідає представниця галереї «Дукат». Він проходитиме в форматі виставки, протягом якої охочі взяти участь у торгах зможуть робити свої ставки.

За словами організаторів, добірка, представлена на «Тихому аукціоні», охоплює 100 років українського мистецтва. Вона включає твори видатних художників початку і середини XX століття – Василя Єрмілова, Миколи Бурачека і Алли Горської. Також до неї увійшли роботи сучасників: метрів живопису Олександра Ройтбурда, Анатолія Криволапа, Івана Марчука, Матвія Вайсберга і молодих художників, таких як Ніна Мурашкіна і Дмитро Ерліх.

Олександр Ройтбурд, Анатолій Криволап, Іван Марчук і Матвій Вайсберг є героями мультимедійної енциклопедії, до якої увійшли 120 діячів культури України. Її презентація відбудеться 19 травня в Музеї історії Києва.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути